Co oznacza dla nas miłość? Dla jednych to uśmiech bliskiej osoby, dla innych dźwięk startującego samolotu lub zapach piłkarskiej murawy. Bo miłość to pasja, która uskrzydla i nadaje życiu sens. InPost w walentynkowej akcji zachęca Fanów do tworzenia elektronicznych „Dowodów Miłości”, umieszczanie w nich dedykacji, zdjęć i filmów. Wszystko po to, by otrzymać prawdziwe dowody, które staną się trwałą pamiątką uczuć na nich uwiecznionych.

Zadaniem uczestników najnowszego konkursu InPost jest umieszczenie na fanpage’u Paczkomatów na Facebook.com wszystkiego, co przypomina fantastyczne chwile. Najbardziej inspirujące propozycje zostaną uwiecznione na 3 tysiącach prawdziwych dowodów i staną się trwałą pamiątką unikalnych chwil. InPost prześle je za darmo, autorom do Paczkomatów. Autor najlepszego „Dowodu Miłości” wyjedzie z wybraną przez siebie osobą na romantyczny weekend do stolicy miłości – Paryża.

Dodatkowo, najpiękniejsze „Dowody Miłości” InPost – za zgodą ich autorów – uwieczni w limitowanej serii znaczków pocztowych.