Joerg Kreindl (na zdjeciu), dotychczasowy Dyrektor Zarządzający, w nowej roli w CBRE w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Firma CBRE ogłasza, że Tomas Hegedus został Dyrektorem Zarządzającym biura na Słowacji. Tomas zastąpił Joerga Kreindla, który został mianowany Dyrektorem agencji nieruchomości biurowych oraz reprezentacji najemców na region Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

Tomas Hegedus posiada duże doświadczenie na rynku nieruchomości. Od 2004 roku pełnił funkcję Dyrektora Generalnego w firmie deweloperskiej PHVH Solutions. Obowiązki Dyrektora Zarządzającego CBRE na Słowacji obejmie od 1 lutego 2012.

CBRE utworzyła swój oddział na Słowacji w 2005 roku, gdzie pod kierownictwem Joerga Kreindla była pierwszą nieruchomościową firmą doradczą w tym kraju. Obecnie firma, z siedzibą w Bratysławie, zatrudnia 45 osób i oferuje usługi doradcze w zakresie pośrednictwa w wynajmie nieruchomości komercyjnych, zajmuje się również zarządzaniem i wyceną nieruchomości, rynkami kapitałowymi oraz usługami dla klientów korporacyjnych. CBRE jest liderem na słowackim rynku nieruchomości biurowych i posiada ponad 50% udziału we wszystkich transakcjach najmu przeprowadzonych w Bratysławie w 2011 roku.