Clarion, specjalista w dziedzinie samochodowego sprzętu multimedialnego, prezentuje radioodtwarzacz CZ202E/EG/ER, który pozwala na słuchanie muzyki przechowywanej na dowolnym nośniku.

Warszawa, luty 2012 – firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor produktów Clarion na Polskę wprowadza na rynek model z nowej serii radioodtwarzaczy samochodowych przygotowanych na bieżący rok: CZ202E/EG/ER.

Dopasuj odpowiedni styl do swojego samochodu.

Clarion CZ202E jest nienagannie wystylizowany. Niebieskie podświetlenie i wygaszacz ekranu dodają niepowtarzalnej stylistyki do Twojego samochodu. Ponadto CZ202 posiada zdejmowany panel sterowania dla dodatkowego bezpieczeństwa przed kradzieżą. Dostępne są także modele z podświetleniem zielonym (EG) oraz czerwonym (ER).

Nowa linia radioodtwarzaczy uzyskała w tym roku subtelniejszy i delikatniejszy wygląd, przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznych cech lubianego designu ostatnich lat.

Czarny elegancki panel, połyskujące wykończenia i dyskretnie podkreślony slot mechanizmu CD już na pierwszy rzut oka sugerują, że jest to urządzenie z wyższej półki – po prostu CLARION.