Mazury to cud natury, ale czy kwitnie tam miłość? Ile osób odkryło ją właśnie w Krainie Tysiąca Jezior? Wrocławianie mówią o swoim mieście Wroclove – a ilu jest tam naprawdę zakochanych? Kto kocha mocniej, górale czy Pomorzanie? Które z miast zasłuży na miano „ukochanego” i pojawi się na milionie własnych znaczków pocztowych? InPost – w ramach akcji walentynkowej – zachęca do wybrania „Ukochanego polskiego miasta”. Internauci wskazują miejsca, które kojarzą im się z miłością. Mogą także tworzyć własne wirtualne „Dowody Miłości” i wymienić je na prawdziwy „dokument”, który odbiorą wprost z Paczkomatu.

W ramach akcji walentynkowej użytkownicy sieci wybiorą miasto najbliższe ich sercu. InPost w okresie UEFA Euro 2012 wypuści do obiegu milion znaczków pocztowych, promujących zwycięskie miasto. Sukces w plebiscycie to dla regionu doskonała forma promocji.

O ostatecznym projekcie takiego znaczka zadecydują internauci w otwartym głosowaniu. Obok symbolu miasta na znaczku pojawi się także hasło „Ukochane miasto”.