W tym roku, przy okazji premiery modelu 208, zaprezentowany zostanie nowy pakiet usług mobilnych Peugeot Connect Apps, które poszerzą dostępną już ofertę Peugeot Connect SOS, Peugeot Connect Assistance oraz Peugeot Connect Fleet.

Za pośrednictwem dotykowego ekranu, Peugeot Connect Apps będzie oferował nowy wymiar usług – praktycznych i użytecznych w życiu codziennym.

Dzięki tej innowacyjnej technologii Peugeot potwierdza swoją pozycję lidera w zakresie usług mobilnych.

Peugeot Connect Apps będzie na początku dostępny z modelem 208 w 17 krajach europejskich, oferując użytkownikom usługi mobilne na niespotykanym dotąd poziomie.

Całkowicie innowacyjny Peugeot Connect Apps jest intuicyjnie obsługiwanym systemem o czytelnej strukturze, mającym za zadanie służyć pomocą w życiu codziennym, dostarczać niezbędnych informacji i rozrywki wszystkim jego użytkownikom.

W czasach, gdy wszystko dostępne jest «tu i teraz», wystarczy, że użytkownik aplikacji podłączy do wejścia USB swój osobisty klucz identyfikacyjny Peugeot Connect, aby w jednej chwili uzyskać dostęp do wirtualnego świata, z którym będzie się komunikował za pośrednictwem ekranu dotykowego.