Już niedługo, bo 22 marca na dobre rozpocznie się sezon off-roadowy w Polsce. Tak jak w poprzednim roku imprezą inaugurującą zostanie Poland Trophy Dragon Winch Extreme, a wszystko będzie miało miejsce w gminie Łazy na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Nowością w sezonie 2012 roku jest prolog, który będzie widowiskiem dla widzów.

I edycja Poland Trophy Dragon Winch Extreme odbędzie się w Łazach (woj. śląskie) i będzie trwała trzy dni – od 22 – 24 marca 2012 roku. Podobnie jak w ubiegłych latach zawodnicy będą startować w trzech klasach: No Limit (samochodowa), Advance (samochodowa) i Quad Extrem (quadowa). Rajd zawsze jest ekstremalnym wyzwaniem dla czołówki polskich off-roadówców. Będzie tak i tym razem. Na startujących czekają strome zjazdy, podjazdy, trawersy, błoto, woda, czyli to co pasjonaci tego sportu cenią sobie najbardziej.

„Praktycznie kończymy wytyczanie tras i jestem pewien, że zawodnicy nie zawiodą się.” – mówi Maciej Rachtan, Dyrektor Rajdu, właściciel agencji Euroforum z Katowic. „Off-road stał się jednym ze znaków rozpoznawczych naszej agencji.