Nie rozumiem niektórych komentarzy – samochód jest świetny w środku i na zewnątrz (jeździłem dwiema wersjami wyposażenia i silnika). Każdy się za nim ogląda, zarówno mężczyźni i kobiety bardzo dobrze w nim wyglądają (widać, że dla niektórych to jest ważne kryterium ;). Podoba nam się bardzo (mnie i żonie). Jestem stuprocentowym heteroseksualistą.

Skończcie więc, proszę, te idiotyczne komentarze o bulwarowych terenówkach dla gejów i fryzjerów, bo nie macie pojęcia, o czym mówicie. Najlepsza skóra z audi, bmw i mercedesa nie umywa się do jakości materiałów w tym aucie (wiem, bo też jeździłem jakoby „najlepszymi” wersjami wyposażenia tych marek).

Jak powiedział jeden z szefów LR na pytanie, dlaczego evoque jest drogi: range rover to „marka premium wśród marek premium”. I skończył temat. Ludzie płacą za range rovery duże pieniadze, bo te samochody kupuje prawdziwa elita finansowa świata. Zresztą wszystkie redakcje motoryzacyjne jednym głosem pozycjonują land rovery jako markę premium. To czym jest range rover? Chyba nieco wyżej, prawda? Jak ktoś chce narzekać na cenę, to niech poczeka kilka lat i kupi używkę.

Pozdrowienia dla znających się na motoryzacji.